JAK NAKUPOVAT
Jak nakupovat

 

Jsme rodinná firma, která se zabývá poskytováním služeb v oblasti reklamy a propagace. Naše výrobky nejsou seriově vyráběny, ale především se jedná o zakázkovou výrobu. Abychom Vám mohli poskytnout cenově atraktivní zboží objednávané z pohodlí vašeho domova pokusili jsme se nejčastěji objednávané výrobky nacenit a nabídnout vám je v našem e-shopu.

Ke shora uvedenemýn skutečnostem je potřeba při objednávání větší oboustranná spolupráce a tím je i potřeba po objednání reagovat na naše dotazy, pokud nejsou v objednávce uvedeny potřebné skutečnosti.

Nyní k vlastnímu objednávání:

Vybíráte produkty a padne-li vám nějaký výrobek do oka za nabízenou cenu není nic jednoduššího než kliknout na objednat.

V dalším kroku je nutné doplnit text pro nás, který bude obsahovat údaje, které chcete na výrobku mít a pokud máte a budete-li vyžadovat na výrobek do přílohy přidat vaše logo či vizualizaci vaší představy ve formě obrázku.

Náš web je stavěn pro výrobu vámi požadovaného produktu nikoli jeho montáž. Pokud se necítíte na vlastní instalaci je potřeba do poznámky dopsat i požadavek na nacenění instalace, kterou vám zpětně odešleme do vámi zadaného emailu.´

V těchto případech preferujeme výběr osobního odběru jelikož při něm bychom provedli montáž.

V okolí ústeckého kraje není problém instalaci provést i přímo u vás pokud se jedná o propagaci na vaší nemovitost nebo jiný nepřemístitelný objekt.

Zaslání zboží na dobírku lze pouze poštou.

NzNjN